OSTRAKON 2017 VSTUPENKY

Další ročník už se rychle blíží!
Už máš zarezervované vstupenky?
Rezervace zde

Náhodné foto z galerie:

Informace:

Máte zájem udělat workshop na vámi zvolené téma? Napište na mail:

Organizátoři

Vojtěch "Panda" Jaščišák vojtech.jascisak(zavináč)otaku-ostrava.cz
Vojtěch "Panda" Jaščišák
Hlavní organizátor Prostory Partneři a Sponzoři V.I.P. sekce Vstupy STAFF Stánky
Zakladatel festivalu a hlavní organizátor. Je tváří festivalu pro naše partnery a sponzory. Zajišťuje, aby jsme měli festival vůbec kde udělat, zajišťuje finance a stará se o papírování, aby ostatní měli dostatek kreativní volnosti.
Michal "Mike" Rokoš mike(zavináč)otaku-ostrava.cz
Michal "Mike" Rokoš
Hlavní organizátor Promítání
Zajišťuje promítání a chod hlavního sálu. Vybírá všechny seriály, videa a filmy, které na festivalu uvidíte, pere se s technikou a zajišťuje, aby každá prezentace šla v pohodě spustit. Pokud technika zlobí, je to primárně on, kdo jí tvrdým pohledem domluví.
Vojtěch "Malman" Divak malman(zavináč)otaku-ostrava.cz
Vojtěch "Malman" Divak
Hlavní organizátor Komunikace s návštěvníky Koordinátor STAFF Stánky Program
Zodpovídá za komunikaci s návštěvníky a přednášejícími. Stará se, aby na Vaše dotazy bylo odpovězeno a věděli jste, co Vás čeká a nemine. Stará se, aby jste se u nás cítili co nejlépe ať už jste návštěvník nebo se podílíte na programu a pokud se Vám něco nelíbí, je to on, komu si můžete postěžovat.
Kristýna "Kike" Sýkorová kike(zavináč)otaku-ostrava.cz
Kristýna "Kike" Sýkorová
Hlavní organizátor Bufet Šatna Komunikace s návštěvníky Workshopy
Královna občerstvení a vládkyně šatny. Vybírá dobroty, které u nás budeme podávat a vybírá všechny pomocné kuchtíky a kuchařky, kteří vám budou připravovat baštu v našem buffetu. Zároveň zajišťuje hlavní chod šatny, abyste se nemuseli tahat s veškerou Vaší bagáží.
Pavel "Pája" Urbančík paja(zavináč)otaku-ostrava.cz
Pavel "Pája" Urbančík
Oranžový organizátor Konzole Deskovky
Hry jak na papíře, tak na monitoru. Pája se stará o konzole a deskové hry. Rozhoduje co a na čem se bude hrá a následně vymýšlí a realizuje turnaje, hlídá, aby se na DDR dobře hopsalo, aby se v mlátičkách dobře mlátilo a aby se daly mastit karty o sto šest.
Alena "Mitsu" Ježková mitsu(zavináč)otaku-ostrava.cz
Alena "Mitsu" Ježková
Oranžový organizátor Vstupy STAFF
Šéfka našeho uvítacího výboru. Pravděpodobně první, koho z organizačního týmu potkáte bude Mitsu, nebo někdo z jejích noshledů. Uvítají Vás, označí Vás a vpustí vás na Náš (Váš, jejich ne) festival. Na starost má vstup a hlídání objektu. Také pomáhá s organizací našich staff.
Dalibor "Dai" Zelina dai(zavináč)otaku-ostrava.cz
Dalibor "Dai" Zelina
Oranžový organizátor Workshopy Řidič slečny Daisy YAKUZA
Workshopy, na ty dohlíží svým kamenným pohledem. Něco jste si na Ostrakonu vyrobili, nebo se něco praktického naučili? Tak to pro Vás pravděpodobně zajistil a ohlídal Dai. Kromě toho je to náš hlavní pohotovostní šofér, takže když uvidíte někoho zběsile uhánět k autu, je to pravděpodobně on.